top of page

Global Creative Tech Group

Public·170 members

Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 24 dhjetor 2023 Sporti


Partizani Tirana vs KF Erzeni ❱ 24.12.2023 ❱ Football ❱ Abissnet Superiore ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore Best Betting Odds ⭐ Stats.


Përfundon procesi i rinovimit të licencave për trajnerët me UEFA B, UEFA A & UEFA PRO - FSHFKa përfunduar procesi i rinovimit të licencave, që kishte nisur prej ditës së hënë, më 18 dhjetor në ambientet e “Shtëpisë së Futbollit” për trajnerët që zotërojnë UEFA B, UEFA A dhe UEFA PRO. Një proces i rëndësishëm për të gjithë trajnerët shqiptarë që zotërojnë këto licenca e që duhen përditësuar pasi u ka skaduar afati i vlefshmërisë. I gjithë procesi i rinovimi të licencave organizohet nga Departamenti i Edukimit pranë Federatës Shqiptare të Futbollit. Në datat 18 – 19 dhjetor i janë nënshtruar porcesit të rinovimit të licencave trajnerët që janë të pajisur me UEFA B. Të pranishëm kanë qenë 120 trajnerë dhe përgjatë dy ditëve në “Shtëpinë e Futbollit” janë mbajtur leksione të ndryshme të organizuar nga Departamenti i Edukimit në FSHF. Më pas procesi i rinovimit në datat 20 – 21 dhjetor ka vijuar me trajnerët e nivelit UEFA A teksa të pranishëm kanë qenë 75 trajnerë. Players might have a tough time, since it will probably get quite cold at the time of the game. Precipitation could also be a challenge, since chances for clear are quite high. What happened so far? After the seventeen matches in this tournament, Partizani Tirana managed to get to the second place of their group. At this level, they have scored a total of twenty-four goals. Erzeni Shijak, who currently are in the 9th place of their group, won 4 of their 17 matches this tournament. Ndërsa, më 22-23 dhjetor i janë nënshtruar prcesit të rinovimit edhe trajnerët që kanë licencat UEFA Pro, që është edhe më e rëndësishmja për një trajner futbolli. Të pranishëm kanë qenë 30 trajnerë që zotërojnë licencën UEFA PRO. Leksionet janë fokusuar kontrektisht në këto tema; teoria taktike, metodologjia, çështje të arbitrimit dhe rregullave të lojës, mjekësia sportive apo edhe video-analiz. Trajneri norvegjez qëndron pushim prej nëntorit të vitit 2021, kur u shkarkua nga Manchester United. 149... Angli Wout Weghorst iu bashkua skuadrës së Manchester United në janarin e këtij viti si një zgjdhje emergjente për fazën sulmuese. Holandezi gjatë periudhës së... Featured Liverpool-Arsenal është super sfida e javës së 18-të të Premier League, takim që nisi në orën 18:30 dhe që transmetohet live dhe ekskluzivisht në... Tottenham nuk gaboi në shtëpi dhe mposhti Evertonin me shifrat 2-1. “The Toffees” mbërrinin në Londër pas katër fitoresh radhazi, por nuk mundën të... Manchester United regjistroi ndeshjen e tretë radhazi pa fitore në Premier League me “Djajtë e Kuq” që u mposhtën në transfertë ndaj West Ham... Legjionarët Ernest Muçi dhe Jurgen Çelhaka janë duke u shndërruar gjithnjë e më shumë në personazhe te Legia e Varshavës në Poloni. Përveç kontributit në... Juventus kalon me sukses pengesën Frosinone, kundërshtar të cilin e mposhti 1-2. Skuadra e Max Allegrit e mbylli pjesën e parë në avantazh falë... Anis Mehmeti gjeti golin e parë sezonal në Champioship me Bristol Cityn. [FALAS#] Vllaznia Skënderbeu drejtpërdrejt falas 22 dhjetor (((SHIKONI**))) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 6[SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] Tirana Egnatia Erzeni Bylis Ballsh drejtpërdrejt Partizani Tirana Teuta. Partizani Tirana vs KF Erzeni » Predictions, Odds and Live ScoresSoccer aficionados in Tirana are already eagerly awaiting the Kategoria Superiore match between these two soccer teams; a tough competition is sure to ensue. As these teams only met in the recent past on 23. 10. 2023, this upcoming competition is sure to ignite old rivalries. The players of Partizani Tirana are fighting for a victory as it occured in their last meeting when they beat Erzeni Shijak 2-1, so tensions are certainly running high. Might we see a fourth consecutive victory for Partizani Tirana who won each of the last three matches against Erzeni Shijak? During their last three action-packed matches, Partizani Tirana scored seven goals, while Erzeni Shijak only managed to accumulate 2. Laçi Kukësi drejtpërdrejt falas 23.12.2023 TV 11 orë më parë 13 orë më parë — ) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 5 ditë më parë — Erzeni Teuta Durrës transmetim i(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË))) Laçi ... Home | SuperSportSerie A... Serie A Simone Inzaghi s’mund të fshihte gëzimin për fitoren ndaj Leccen, që i dha mundësi skuadrës zikaltër ta mbyllë vitin në vendin e parë, momentalisht... Inter bind në takimin e javës së 17-të të Serie A, ndërsa fiton me rezultatin 2-0 ndaj Lecce-s. Takimi i zhvilluar në “San Siro”... Torino-Udinese ndajnë pikët në javën e 17-të të Serie A, me sfidën që u mbyll me barazimin 1-1. Ndeshja foli më shumë për vendasit,... ▶️ Partizani Tirana vs KF Erzeni Live Stream & on TV, Prediction, H2HSporticos - Legal Sports StreamsFollow all of the action from the biggest football leagues in the world like La Liga, Serie A, the Bundesliga and Ligue 1 with Sporticos. Here you can find out the easiest, cheapest and most convenient way to watch football live streams of any match you’re interested in. We bring together all of the soccer streams out there on the internet and select the best options for you where you are. They scored a total of seventeen goals successfully but allowed twenty goals. Knowing how teams have performed in the past is one of the methods used to predict their performance in a future match, but there's also more to consider. Live betting involves appreciating a handful of factors which could impact the ultimate outcome of a match such as: Regardless of how the match ends, the two team will meet once more on 11. 05. 2024. Partizani Tirana vs KF Erzeni Oddspedia TipAfter a thorough analysis of stats, recent form and H2H games between Partizani Tirana and KF Erzeni, our Oddspedia algorithm has predicted the following outcome: Partizani Tirana 1: 0 KF ErzeniMatch DetailsPartizani Tirana v KF ErzeniAbissnet Superiore AlbaniaDate - 24/12/2023Starting time - 16:00 UTCVenue: -, -, -Compare Partizani Tirana v KF Erzeni Betting Odds In the Partizani Tirana - KF Erzeni odds tab, explore betting odds across 25 bookmakers in 31 betting markets. Futboll Rey Manaj nuk ndalet në Turqi. Sulmuesi shqiptar i dhuroi Sivassporit fitoren 1-0 përballë Istanbulsporit të Ethemit, Rrocës dhe Loshajt. Manaj realizoi golin vendimtar... La Liga Reali i Madridit po pret merkaton e janarit për të firmosur me një mbrojtës, i detyruar nga dëmtimet e David Alabas dhe Eder Militaos.... Champions League Emmanuel Petit as që e imagjinon dot krijimin e Superligës Europiane. Ish-mesfushori francez, i cili fitoi Kupën e Botës dhe Europianin me “Gjelat”, është... Ole Gunnar Solskjaer është afër rikthimit në pankinë. World Powerlifting Games 2022 Group ... Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [Sporti**] Vllaznia Teuta Durrës... Tracks & Trails [hd live>>>>] Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 tet ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Hobz Mfpkd
  Hobz Mfpkd
 • lila stick
  lila stick
 • Nadia Fishman
  Nadia Fishman
 • Bet Vill
  Bet Vill
bottom of page